Як читати книги на Android. Найкращі програми для читання

Як читати книги на Android. Не секрет, що Android-девайси, навіть найбільш бюджетні моделі, можна використовувати в якості електронної читалки, хоча вам доведеться задовольнятися меншим екраном (більшість E-book порівнянні габаритами з 7, 8 і 10 дюймовими планшетами і екран приблизно такої ж величини).

Перегляньте публікацію - Видалення додатків Android минаючи Android Market, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Як читати книги на Android

Як читати книги на Android. Найкращі програми для читання.

А так само прийдеться змиритися з відсутністю декількох корисних фіч, які могли б у деякому роді захистити ваші очі від надмірного випромінювання стандартного мобільного дисплея тобто відчувати меншу втома або не відчувати її зовсім, але, використовуючи смартфон або планшет в якості тієї ж читалки ви отримуєте набагато більше плюсів, ніж мінусів. Це і величезні можливості налаштування зовнішнього вигляду, та відображення тексту, чого в бюджетних E-book може зовсім не вистачити, це підтримка всіх відомих популярних типів документів, книг, журналів а так само інші менш смачні плюшки.

Тут ми постараємося відповісти на питання, як читати книги на Android і розглянути найбільш практичні і кращі на наш погляд додатки читалок на андроїд, які за своїм функціоналом виграють у E-book або, принаймні замінюють е-рідери на достатньому рівні.

Програми для читання книг на Android

FBReader

Як читати книги на Android. Найкращі програми для читання

Одна з небагатьох програм, здатна дати настільки розширені опції налаштування відображення, як самого тексту, так і всіх стилів, включаючи колірне візуальне оформлення самої програми в цілому.

Тут вам і розпізнавання змісту, і можливість читати (платні) книги через інтернет. Зрозуміло, підхоплення книг з SD карти ніхто не скасовував, тому можна завантажувати в FBReader книги і будь-яку іншу текстову літературу в таких форматах, як epub, rtf, zip, mobi і fb2 відповідно. Куди саме збережети файли документів – не важливо. Але рекомендуємо зберігати в папці Books, в кореневому розділі карти пам’яті.

Однією з унікальних особливостей даної читалки є, здавалося б, простий режим зміни дня і ночі. Режим змінює колір тла з білого на чорний і навпаки, а колір тексту на зворотний фону (білий – чорний). Тому читати через FBReader в темряві на багато комфортніше в нічному режимі, ніж вдивлятися в світлий яскравий дисплей.

Завантажити і ознайомитися з іншими функціями програми можна на сторінці FBreader.

Google Play Store

Як читати книги на Android. Найкращі програми для читання

Google недавно перетворив звичний всім Android Market в якийсь аналог AppStore, де зараз розташовані не тільки і ігри для android смартфонів або інших пристроїв, але і мультимедійний контент – музика, книги і навіть фільми. Все це розвивається досить повільно і, на даний момент, лише деякі країни Європи мають офіційну підтримку/ліцензію на можливість роботи з Google Play Store. Тим кому пощастило, можуть використовувати офіційний сервіс гугла, Google Play Books, як онлайн бази даних каталогу і читалки літератури, журналів та іншого текстового контенту.

Cool Reader

Читалка, здатна відображати практично всі поширені формати: fb2, txt, fb2(zip), rtf, epub, doc, html, chm. Може анімувати процес перегортання сторінок, подібно до реальної книги. Підтримує онлайн і оффлайн (sd card) джерела літератури. Крім того, має досить гарний вигляд тексту з вирівнюванням по краях з урахуванням складів слів.

Є повна локалізація російською мовою, тому проблем з роботою і налаштуваннями користувача виникнути не повинно.

VuDroid/VuDroid Plus

Підтримує буквально всі версії Android OS на поточний день, а сам додаток заточений на читання PDF і DJVU форматів документів. Це можуть бути, як журнали, інструкції, розробки, так і інша література з великою кількістю картинок в тексті.

Радимо прочитати цікаву новину Анонсований смартфон середнього рівня Xolo Opus 3 про Анонсований смартфон середнього рівня Xolo Opus 3.

Примітна своєю продуктивністю і миттєвим відкриттям документів середньої ваги. Крім того володіє досить приємним і легким у засвоєнні користувальницьким інтерфейсом.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>