Як читати книги на Android

Як читати книги на Android. Девайс на основі Android можна тісно використовувати і навіть замінити звичні раніше пристрої в повсякденному житті. Наприклад читалки на E-Ink дисплеях влаштовують далеко не всіх користувачів через відсутність підсвічування при читанні вночі (хоча новий Amazon Kindle виправив цю ситуацію) та постійну затримки на видачу нових сторінок.

Перегляньте публікацію - Як дивитися фільми і відео на Android, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Що ж стосується звичайних книг, то вони дорогі і не завжди для подібних книг знайдеться вільне місце на робочому столі або в шафі. У теж час в інтернеті за ті самі книжки користувачі можуть заплатити в кілька разів менше, не переплачуючи за папір, реселерам або навіть придбати безкоштовно при наявності абонемента на якомусь книжковому інтернет-сервісі. Крім того, на худий кінець, книжки можна завантажити з піратських сайтів, якщо вже дуже прикипіло, а електронних грошей зовсім немає. Тут і приходить черга Android.

Як читати книги на Android

Як завантажити книги на Android

Способи читання книг на Android

Читання книг за допомогою Bookmate

Цей додаток дуже популярний і він є мультиплатформним, його підримують: Android , IOS, Symbian, Windows (браузер) Macintosh(браузер), Ubuntu (браузер) та інші операційні системи з графічним браузером і виходом в інтернет.

Головною особливістю платного сервісу Bookmate є можливість прочитання відразу декількох книг поспіль і синхронізації моменту на якому зупинилися зі всіма пристроями, на яких ви читаєте, будь то смартфон, планшет або ноутбук.

Всього за пару баксів на місяць ви отримуєте абонемент на читання книг, які були завантажені в каталог Bookmate. Крім того, в перший день використання вам дають безкоштовні 24 користування за які можна накачати сотні книг і читати навіть по закінченню безкоштовного періоду.

Використовуючи пошук додаємо ту або іншу книгу у свою бібліотеку. Під час читання натискаємо на кнопку синхронізації якщо необхідно вимкнути інтернет з’єднання або просто виходимо з програми, дані будуть автоматично оновлюватися на сервісі з мінімальною затримкою.

Читаємо книги на Android через FBReader

Програма-читалка для android. Працює практично з усіма популярними текстовими файлами, за винятком Microsoft Office, PDF і деяких інших.

У FBReader можна змінювати схему кольорів на нічну і денну, що істотно полегшує читання в різний час дня і ночі, з включеною лампою розжарювання або без неї.

Завдяки безлічі налаштувань стилізації шрифту і графічного інтерфейсу додаток можна налаштувати під себе і не выдчувати навіть найменших незручностей.

За умовчанням програма шукає книжки в розділі Books в корні карти пам’яті. Завантажуємо всі ваші книги, будь-яким можливим способом, на карут пам’яті або внутрішню пам’ять девайса.

Переходимо в FBReader і всередині програми вгорі праворуч знаходимо ярлик бібліотеки в якому і будемо вибирати наступні книги або будь-які інші документи для читання.

Радимо прочитати цікаву новину У Китаї сертифікований Vivo X5F – більш компактна версія смартфона X5 Max про У Китаї сертифікований Vivo X5F – більш компактна версія смартфона X5 Max.

Є й інші способи завантажити безкоштовно книги і читати їх на android, але ми намагалися відшукати лише кращі, які використовуємо самі постійно!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>