Як дізнатися версію Android

Зараз на ринку мобільних телефонів і інших мобільних девайсів переважають такі операційні системи: Android, IOS, WP7 і RIM Blackberry. На даний момент android займає велику частину ринку, а пристроїв на цій платформі взагалі найбільше. У зв’язку з величезною різноманітністю девайсів на андроїд користувачі цієї ОС можуть відчути на собі як плюси, так і специфічні цій платформі мінуси – практична неможливість оптимізації програм для всіх пристроїв різного формату і технічних характеристик.

Перегляньте публікацію - Як встановити шпалери на Android, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Як дізнатися версію Android.

Як дізнатися версію Android

Але щоб залишатися в тренді – бути завжди на вершині прогресу Android, потрібно, як мінімум, розуміти як дізнатися при необхідності версію android, що встановлена в даний момент часу на Вашому смартфоні або планшеті і чи є вже більш нова версія зі своїми плюшками і її витікаючими наслідками.

Три кроки щоб дізнатися версію Android OS:

  • Переходимо з робочого столу\екрану ярликів і віджетів або меню додатків в Налаштування.
  • Далі необхідно відшукати меню з назвою Про пристрій, якщо  встановлена англійська локалізація, тоді це меню буде мати наступний вигляд: About phone або About tablet.
  • Все, що залишається, так це знайти рядок з найменуванням Версія Android, або Android version, де і буде в числовому форматі знаходитися найменування поточної версії android. У нашому випадку це Android version: 2.3.7.

Як дізнатися версію Android.Як дізнатися версію Android.

Радимо прочитати цікаву новину Lenovo випустила недорогий смартфон K3 Music Lemon про Lenovo випустила недорогий смартфон K3 Music Lemon.

P.S. У android є дивна особливість на рахунок його версій: якщо багаторазово натискати на найменування поточної версії в настройках, то на екрані через кілька секунд з’явиться унікальна картина, намальована самими розробниками Android OS під ту версію, яку Ви використовуєте зараз.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>