Як налаштувати інтернет на Android

У наші дні смартфони та планшети найбільше цінують лише за кілька опцій: маса підтримуваних інтернет мереж, які дозволяють увійти в мережу інтернет практично в будь-якій точці світу, використовуючи доступні програми, які роблять наше життя дійсно простіше, і широкий екран, який так зручно використовувати, сидячи в улюбленому браузері.

Перегляньте публікацію - Як перевстановити Android, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Як налаштувати інтернет на android

Налаштування інтернету на Android

Але іноді, у простого користувача Android-пристрою без ручного налаштування інтернет-з’єднання на android може бути або повністю відсутній інтернет, або його можливості будуть використовуватися не на повну потужність, якщо режим роботи встановлений на 2G, в той час як ваш поточний тариф дозволяє працювати в більш високопродуктивних мережах.

Або навіть може статися непоправне: моментально зникне весь грошовий баланс sim-карти через неправильні налаштування, які були застосовані android автоматично. Наприклад, був активований роумінг 3G режим і активне з’єднання з іншим оператором або, в кращому випадку з вашим оператором але за стандартним тарифом, де за мегабайт використаного інтернету з’їдаються чималі кошти.

Як налаштувати інтернет на Андроїд

Як налаштувати інтернет на Android

Отже, перше що потрібно знати для ручного налаштування інтернету: ваш оператор, тип мережі інтернет, який він підтримує на поточному тарифі і дані для подальшого введення в APN (Access Point Names), а саме – налаштування оператора для ручного налаштування інтернету і mms.

Вибір мобільного оператора і типу інтернет з’єднання не повинні викликати будь-яких труднощів, але з останнім, APN налаштуваннями, може вийти не все гладко. Якщо виникають проблеми, читайте далі.

Переходьте на офіційний сайт мобільного оператора, вибирайте поточний тариф і намагайтеся знайти посилання на ручні налаштування інтернет з’єднання. Вони повинні бути обов’язково, якщо тариф підтримує обмежене використання інтернету або безліміт на якийсь проміжок часу і доби. Якщо з якихось причин знайти посилання, на те як на android налаштувати інтернет, не вдається, спробуйте знайти будь-який вид налаштувань для тарифу, нехай навіть на інші мобільні операційні системи або через ПК – деякі можуть бути ідентичні реальній конфігурації для Android.

Інакше, можна перейти до НалаштуванняБездротовий зв’язокМобільні мережі і вибрати автоматичний пошук операторів стільникового зв’язку, а потім вибрати свого оператора. Після декількох секунд обробки, налаштування інтернету та підтримки mms повинні бути додані в Точки доступу в інтернет. Вам залишається лише зайти туди, перевірити та активувати настройки, які відповідають за інтернет.

Налаштування інтернету на Android

Інший спосіб налаштування інтернету на android (для досвідчених користувачів)

Перевіряємо APN на наявність будь-яких налаштувань з присутністю імені оператора мережі та назвою/абревіатурою типу інтернету, якщо такі дійсно вже знаходяться в списках налаштувань APN, то, швидше за все, одна з них вам підійде згідно із бажаним типом інтернет-мережі. Переходимо в Установки – Бездротовий зв’язок – Мобільні мережі – APN (Acces Point Names або Точки доступу в інтернет). Щоб активувати те або інше налаштування досить просто в правій частині екрана активувати одну з неактивних галочок, кожна з яких за те або інше налаштування.

Іноді, після покупки Android смартфона і переходом на нового оператора, оператор надсилає sms повідомлення з готовими налаштуваннями для всіх видом інтернет-мереж або mms підтримки, які можуть бути використані на поточному тарифі.

З CDMA операторами ще простіше: опції з’єднання можна отримати прямо на місці придбання стартового пакета, в сервіс центрі.

Також важливим пунктом при ручному налаштуванні є вибір типу мережі інтернет, його можна знайти там же, де і APN (Установки – Бездротовий зв’язок – Мобільні мережі). Ми настійно рекомендуємо вибрати режим тільки 2G, якщо ваш тариф працює з мережею GSM (GPRS, EDGE) і до 3G і вище йому не дотягнутися. Такий режим заощадить трохи ресурсів батареї android-пристроя оскільки сканування на наявність 3G-мережі буде скасовано.

Крім того, на цій вкладці ви зможете як включити, так і відключити інтернет на андроїді при наявності збережених активних налаштувань і кнопки Data (згори), а так само слід увімкнути підтримку MMS, її налаштування так само повинні бути в APN і, в більшості випадків, відключити роумінг оскільки він потрібен лише для використання мережі за кордоном автоматично або ручним методом, але він знімає просто величезні суми за 1 мегабайт, що може бути вам не по кишені.

У Google Play Market вже існують програми з колосальною базою даних різних інтернет-налаштувань. Ними так само можна скористатися. Шукати такі програми слід по ключовому слову APN.

Радимо прочитати цікаву новину Firefox-смартфон LG Fx0 в прозорому корпусі про Firefox-смартфон LG Fx0 в прозорому корпусі.

Ось і все про те, як налаштувати інтернет на гаджеті з Android.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>