Як налаштувати Wi-Fi на Android

Android OS вельми ненажерлива щодо трафіку і тому в домашніх умовах на android-пристрої вкрай рекомендуємо використовувати домашню мережу WiFi, ніж використовувати обмежені і вкрай дорогі можливості інтернету, дані мобільним оператором стільникового зв’язку.

Перегляньте публікацію - Як вибрати планшет, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Як налаштувати Wi-Fi на Android.

Налаштування Wi-Fi на Android

Щоб налаштувати Wi-Fi на android, вам необхідно виконати наступні кроки:

  • Відшукайте іконку Налаштування або перейдіть в розділ налаштування через контекстне меню Android. У налаштуваннях потрібно перейти безпосередньо в розділ Мережа.
  • Переконайтеся в тому, що режим літака або автономний режим відключений оскільки вони блокують всі види мережних підключень.
  • Перейдіть у Установки Wi-Fi та активуйте галочку напроти пункту З’єднання WiFi.
  • Виберіть свою власну точку доступу, яка з’явиться через кілька секунд на екрані разом з точками доступу сусідів.
  • Для підключення потрібно ввести унікальний пароль Вашої домашньої мережі Wi-Fi, якщо вона не публічна і вимагає пароль.
  • При подальшому використанні пристрій-Android автоматично підключається до найближчої мережі, дані якої (пароль) були раніше введені вами.
  • Рекомендуємо відразу активувати галочку Повідомлення про мережі щоб було простіше підключатися до публічних WiFi у подорожі.

Як налаштувати Wi-Fi на Android (відео)

Радимо прочитати цікаву новину BLU анонсувала три Android-смартфона з LTE про BLU анонсувала три Android-смартфона з LTE.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>