Як отримати root на Android 4

Як отримати root на Android 4. Рано чи пізно користувачеві операційної системи Google для мобільних пристроїв Android OS доведеться вибрати між посиленою безпекою, захистом несанкціонованого доступу до девайсу і повним доступ до додатків в Play Google Market, які з тієї або іншої причини вимагають розширені права (root) для роботи і не доступні для звичайного нерутового користувача.

Перегляньте публікацію - Як перепрошити Android, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Як отримати root на Android 4

Як отримати root на Android

Якщо ж ви вибрали останній варіант, то напевно ставите собі питання – як отримати root права на Android? В цій статті ми постараємося вам на це відповісти на максимально доступною мовою, але відразу попереджаємо, що з отриманням повного доступу ви втрачаєте гарантію на телефон.

Отже, перед вами звичайний смартфон або будь-який інший портативний пристрій на android 4.0. В глобальній мережі інтернет вже описана величезна маса способів як зламати і отримати повний доступ до пристрою. Ми наведемо лише деякі з них, які не повинні викликати особливих труднощів у нового недосвідченого користувача.

Як отримати root права на Android

Система Android побудована на базі Linux, а це означає, що типово користувач вже володіє правами на частковий і, в деяких випадках, повний доступ до стандартних папок і файлів, але є і повна заборона на модифікацію і видалення системних процесів, програм та інших файлів. З отриманням прав root на android OS обліковий запис (профіль) залишаеєтся без будь-яких обмежень, а встановленим додаткам тепер можна дати власні права на виконання необхідних завдань. Так само з’являється можливість самостійного налаштування всієї системи. Наприклад видалити невикористовувані програми та процеси, які встановлені в Android спочатку, але займають чималу частку простору на вашому смартфоні, яку можна звільнити і використовувати за призначенням. Приступимо безпосередньо до способів розблокування і ви переконаєтеся, що отримати root-доступ простіше, ніж здається

Як отримати root на Android

Отримання root на Android. Спосіб 1

Почнемо, мабуть, з самого простого. Програмним методом через SuperOneClick. Додаток працює на Windows. Ця програма здатна зробити unlock практично будь-якого пристрою на Android. Для коректної роботи необхідні встановлені стандартні бібліотеки, Windows .NET Framework 2.0, які можна завантажити з офіційного сайту Microsoft. Для використання програми з під ОС Linux/Mac потрібні бібліотеки Mono v1.2.6 відповідно.

Активуємо режим відладки Debugging mode або Налагодження Android – у меню для розробників, в налаштуваннях ОС.

Всі програми-драйвера, які йдуть з девайсом у коробці повинні бути встановлені.Через USB кабель з’єднуємо пристрій з комп’ютером, але, не включаючи USB накопичувач, залишаємо все як є. Запускаємо SuperOneClick, тиснемо Root і чекаємо завершення процесу. У випадку, якщо Windows не виявив драйвера на девайс, переходимо в другу вкладку програми, Get Drivers і повторюємо процес Root.

Ваш пристрій тепер з root, а всередині нього ви знайдете встановлений додаток Superuser, яким ми і надалі будемо регулярно користуватися. Можна відразу поставити дозволи повного доступу на всі програми або тиснути відповідну команду при запиті на додатковий доступ в спливаючому вікні.

Отримання root на Android. Спосіб 2

Він структурно ідентичний першому, його слід використовувати лише в тих випадках, коли SuperOneClick з якихось причин вам не допоміг. Завантажуємо програму Unlock Root і дотримуємося інтуїтивно зрозумілого меню, попередньо підключивши пристрій до ПК через USB.

Отримання root на Android. Спосіб 3

І наостанок третій варіант, який розширює ваші можливості ще більше! Це установка Custom Recovery. Щось на кшталт DOS на ПК. Це передзавантажувальна система з якою можна працювати не завантажуючись в Android OS.

Головні можливості Custom Recovery такі:

  • Установка/видалення прошивки Android або інших операційних систем
  • Резервне копіювання і відновлення часткової або повної бази даних
  • Установка для користувача ядер linux та інших патчів
  • форматування, створення розділів і віртуальної ОЗП на micro SD

Щоб встановити це чудо можна скористатися Android додатком під назвою ROM Manager, скачати яке можна в Google Play. Встановіть, запустіть програму і в першому спливаючому вікні виберіть Flash ClockworkMod Recovery. Далі лише дотримуйтесь інструкцій.

Тепер у вас встановлена Custom Recovery і, щоб увійти в неї, вам знадобиться лише з ROM Manager перейти до кнопки Reboot into Recovery і, відповідно, потрапити в заповітний емулятор. У деяких смартфонах або планшетах потрапити в рекавері можна завдяки затискання декількох горячих кнопок, властивим тим або іншим моделям при включенні незавантаженого Android-пристрою.

Радимо прочитати цікаву новину Xiaomi Mi5 отримає дисплей з захистом з сапфірового скла про Xiaomi Mi5 отримає дисплей з захистом з сапфірового скла.

P.S. Ще раз попереджаємо, що отримання root-прав на вашому девайс може нести плачевні наслідки. Виконуйте цю процедуру тільки якщо дійсно потребуєте в ній.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>