Як перепрошити Android

Як перепрошити Android. Навіщо перепрошивати android-пристрій? Всі девайси на андроїді отримують, як мінімум 1 рік офіційної підтримки оновлень від виробників мобільних пристроїв. А це означає, що, купуючи мобільний android-пристрій не задовго після його випуску, можна бути впевненим – цілий рік ви будете отримувати:

Перегляньте публікацію - Як правильно закривати додатки на Android, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

  • Масу виправлень різний багів
  • Поліпшення юзабіліті пристрою
  • Новий функціонал
  • Зміну інтерфейсу графічної оболонки

Як перепрошити Андроїд

Але навіть по закінченню терміну підтримки виробника, користувач все одно зможе оновлювати свій пристрій, але неофіційноі вже самостійно. Відкритий код цієї системи дозволяє стороннім особам, які хоч щось знають про розробку на Android, здійснювати будь-які маніпуляції з пристроєм аж до збільшення характеристик шляхом системного розгону, додаванням підтримки нових форматів, кодеків і навіть збільшенням якості фотозйомки.

Таким чином ви зможете покращувати функціонал пристрою і налаштувати його під себе самостійно.

Способи прошивки Android

Нижче ми розглянемо кілька наочних прикладів, які покажуть вам, як правильно і безболісно оновлювати Android OS на будь-якому портативному пристрої.

Прошивка через авто оновлення

Даним методом прошити android найпростіше, до того ж він самий надійний оскільки прошивка завантажується з офіційних джерел. Від вас вимагається лише включення відповідної функції в налаштуваннях девайса і декількох інтуїтивно зрозумілих дій в процесі установки.

На момент написання статті найпоширеніші шляхи в меню налаштувань до кінцевої функції авто-оновления наступні:

  • налаштування – про телефон – оновлення системи (Android 4.0.x)
  • налаштування – загальні налаштування
  • налаштування – про систему

Далі слід лише активувати функцію авто оновлення системи і, при наявності активного безлімітного інтернет-з’єднання 3G, 4G, LTE, WiFi (прошивка може займати до 500 мегабайт пам’яті) та знайденої нової прошивки – вас повідомлять і запропонують пройти пару простих дій для кінцевого завантаження та оновлення пристрою на нову версію операційної системи. Наприкінці може знадобитися перезавантаження.

Перепрошивка Android через офіційний сайт

Знайти свій пристрій на офіційному сайті не займе більше двох хвилин у випадку, якщо ви є власником досить сучасного девайса, а не антикваріату, який вже дуже давно заслуговує на своє місце на смітнику або в антикварній лавці. Можна скористатися головним пошуком сайту, або через основне меню.

Якщо нова прошивка присутня на сайті, то більше всього, вона буде заархівована. Крім того прошивки на офіційному сайті можуть бути захищені від скачування і, щоб домогтися свого, може знадобитися введення вашого реального IMEI, який написаний на задній внутрішній стороні пристрою. Найімовірніше код розташований під акумулятором0м.

Після введення реальних даних завантажуємо прошивку у вигляді zip, rar, 7zip і т.д. архіву і розпаковуємо. Всередині, крім самої прошивки, повинна знаходитися інструкція по установці і спеціально розроблена програма для Windows, яка майже в автоматичному режимі, але не без вашої допомоги, прошиє android до поточної версії.

Прошивка через Play Google Market

В якості альтернативи двох способів вище, можна скористатися стороннім софтом з андроїд маркету. У ньому є десятки програм, здатні перепрошити ваш пристрій. Найпопулярніші з них це: Rom Manager, який підійде майже для будь-якого девайса, але потрібен root (Як отримати root права), MIUI Rom Downloader і Rom Updater.

Прошивка Android через Recovery

Даний спосіб унікальний тим, що дозволяє встановлювати користувальницькі прошивки, а не тільки офіційні. Як користуватися Recovery описано у недавній статті про отриманні root прав.

Прошивка Android OS.Пам’ятайте, якщо оновлювати пристрій неофіційними для нього прошивками, модифікованими або тими, які пристрій вже не має підтримувати за фактом – ваша гарантія злітає.

Важливо розуміти, що при будь-якій прошивцы апарату, дані, які були збережені раніше, можуть бути повністю знищені без можливості відновлення. Тому до застосування будь-яких методів оновлення ми настійно рекомендуємо зробити резервну копію особистих даних і тих, які можуть бути вам корисні.

Радимо прочитати цікаву новину Наступний флагман Microsoft Lumia з’явиться тільки у вересні про Наступний флагман Microsoft Lumia з’явиться тільки у вересні.

Перед перепрошиванням подумайте двічі: чи дійсно вам це потрібно так як, іноді, нова прошивка може принести більше шкоди, ніж користі для кінцевого користувача.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>