Як перевстановити Android

Навіщо міняти систему? Мобільна операційна система Android, як і аналогічні їй системи, недосконала і тому потребує регулярних оновлень, посилення безпеки (захисту даних користувача) і додавання різного функціоналу, щоб за замовчуванням користувачеві були доступні самі необхідні функції.

Перегляньте публікацію - Як завантажити ігри на Android, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Як перевстановити Android.

Перевстановлення Android

Поточна на даний момент версія андроїд – 4.1.1 Jelly Bean підносить доведену до розуму систему захисту від шкідливого ПЗ. Досягти  цього змогли шляхом оновлення системи ASLR. Вона перевіряє комірки пам’яті android-пристрою, які можуть бути точкою активності шкідливого ПЗ. Дана функція вже була вбудована в Ice Cream Sandwich, але через рандомний пошук не була настільки ефективна як ASLR в Jelly Bean.

Крім того, так само активна система захисту DEP. Але сьогодні ми поговоримо не про це, а про методику оновлення старих версій прошивок Android до поточного релізу: ICS або Jelly Bean.

Як перевстановити Android

Що ж, для початку потрібно зробити вибір: або купувати пристрій, що заздалегідь стрімко набирає популярність на Android OS (навіть коли розробник перестане оновлювати пристрій, буде багато досвідчених користувачів, чиї руки досить прямі, щоб перенести нові прошивки на власний пристрій і викласти методику в інтернет на такі інтернет портали як XDA), або не морочитися і купувати дешеві стодоларові китайські апарати сумнівної компанії, але тоді ваші шанси на наступні оновлення наближаються до нуля.

У разі, якщо ваш android-смартфон або інший пристрій досить популярний, хоча б у вашій країні, то будьте впевнені, користувальницькі оновлення будуть навіть тоді, коли офіційна підтримка закінчиться остаточно.

Для новачків, а так само не досвідченим користувачам рекомендуємо купувати тільки-тільки надійшовші у продаж андроїд-пристрої, оскільки мінімум цілий рік ви будете забезпечені офіційної підтримкою, включаючи оновлення прошивки.

Як перевстановити Android. Варіант 1

За умовчанням оновити Android на девайсі можна в тому випадку, якщо офіційне оновлення присутнє на сайті розробника. Щоб це перевірити переходимо в налаштування пристрою, загальні налаштування або налаштування системи і вибираємо пункт Перевірка оновлення. При наявності інтернету буде проведена перевірка на наявність нових версій саме для Вашого пристрою. Якщо ж така з’явилася в списку – слідуємо простій інструкції в даному меню і перезавантажуємо ваш апарат в кінці.

Як перевстановити Android. Варіант 2

Радимо прочитати цікаву новину Фотографії та характеристики бюджетного смартфона Microsoft Lumia 435 про Фотографії та характеристики бюджетного смартфона Microsoft Lumia 435.

Досвідчені користувачі віддають перевагу використанню користувальницьких прошивок, хоча б тому, що у них вже активовані права адміністратора і кілька корисних функцій, відсутні в оригінальних прошивках. Такі прошивки Android можна скачати в інтернеті і встановити або через спеціальний софт з робочого Android, або скориставшись Recovery. Дані методики ми вже розповідали в статті Як перепрошити Android, яку рекомендуємо до ознайомлення, якщо вас цікавить інформація про перестановці користувальницької прошивки android.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>