Як правильно закривати додатки на Android

У Android OS рідко який додаток можна закрити, використовуючи його функціонал. Операційною системою передбачено те, що ви просто переходите на робочий стіл або іншу програму, (аналог Alt Tab Windows), а додаток залишається працювати в фоні, при цьому споживаючи ресурси вашого пристрою, а точніше, ОЗП. Для того, що б це не заважало користуватися пристроєм, ці фонові програми потрібно вивантажувати з пам’яті, закриваючи їх повністю.

Перегляньте публікацію - Як видаляти програми на Android, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Як правильно закривати додатки на Android

На сьогоднішній день 512 мегабайт оперативки більш ніж достатньо для рядового користувача, який хоча б краєм вуха чув про так звані менеджери завдань.

Завдяки будь-якому таск-кілерові можна запросто закрити практично будь-який додаток, а якщо є адмін. права root, то і взагалі будь-який включаючи системні, тим самим вивантажити невикористану програму або гру з оперативної пам’яті, примушуючи систему звільнити частину оперативки для інших потреб.

Крім того в Android 4-го покоління вже встановлено менеджер завдань, який відкривається спеціальною софт клавішою, а значить встановлювати менеджери завдань від сторонніх осіб на Android 4.0 не має сенсу, крім того це може навіть негативно позначитися на роботі операційної системи в цілому.

Ми рекомендуємо наступні таск-кілери для версій abdroid менше 4.0:

Як правильно закривати додатки на Android

Taskiller.

Простий вбивця-додатків з основними функціями, які може бажати користувач, це закриття всіх активних програм і другорядних процесів, додавання обраних додатків в білий список і закриття одиничних додатків, якщо потрібно вивантажити з оперативки одну, двы і більше програм або ігор. Простенький додаток, але він має все що потрібно, для того щоб виконати основне завдання – закрити програму.

Як правильно закривати додатки на AndroidAdvanced Task Killer.

Більш професійний менеджер завдань в порівнянні з Taskiller, має додаткові функції, зокрема підтримує автоматичне закриття додатків при заповненні певного обсягу загальної пам’яті. Так само є підтримка повідомлень і автозавантаження при перезавантаження пристрою. Чудовий вибір, з безлічі менеджерів завдань, з можливістю автоматичного закриття додатків.

Як правильно закривати додатки на AndroidAutomatic Task Killer.

Фактично клон Advanced Task Killer, але з можливим ручним вбивством процесів через панель повідомлень і відображенням всіх фонових процесів, включаючи системні.

Ми настійно рекомендуємо використовувати будь-які доступні менеджери завдань, якщо на вашому девайсі встановлений Android версії нижче 4.0.1. Якщо ж у вас ICS, Jelly Bean і вище, то варто обмежитися вбудованим менеджером і налаштувати максимальна кількість одиниць запущених\робочих процесів одночасно.

Радимо прочитати цікаву новину Почалися предпродажи смартфона Huawei Honor 4X на чіпсеті Kirin 620 про Почалися предпродажи смартфона Huawei Honor 4X на чіпсеті Kirin 620.

Спробуйте обмежити процеси трьома-чотирьма одиницями, оскільки це значно позитивно впливає на продуктивність на девайсах з менше чим гігабайтом оперативної пам’яті, так і всяк краще, ніж використовувати стандартне значення.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>