Як створити папку в Android OS

Робота і керування папками на Android з кожним днем привертає все більшу аудиторію, оскільки управління контентом грає не останню роль навіть на величезних 5-дюймових дисплеях деяких поточних флагманів, хоч там місця для ярличків навіть більше, ніж треба. Пов’язано це з тим, що з наявністю декількох десятків програм різної тематики, різноманітні програми та ігри поступово хаотично розташовуються по всіх віртуальних робочих столах, запам’ятати місце кожної з яких практично неможливо, що в підсумку призводить до того, що користувачеві стає все складніше знайти потрібну програму, коли це так необхідно.

Перегляньте публікацію - LG Optimus UI, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

З використанням папок працювати з безліччю програм стає значно комфортніше, тому що можна розподілити їх по важливості, затребуваності, категорії і як тільки душі завгодно. Наприклад помістити програми для управління процесором, активними завданнями і системою в цілому в одну папку, мультимедіа додатки – в іншу. Таким чином істотно скоротиться час пошуку і, при необхідності щось змінити в системі або прослухати новий трек, а так само подивитися ролик на YouTube, користувачеві не доведеться гортати численні екрани іконок і віджетів, що заощадить час і нерви.

За наявності android версії 2.0 і вище вам не складе ніяких труднощів створити папку в android як на робочому столі\екрані, так і в самому меню додатків. Нижче ми наведемо приклад декількох популярних візуальних середовищ\ланчерів, які мають підтримку папок і повністю готові для роботи з ними.

Наступні ланчери гарантовано вміють працювати з папками:

Nova Launcher Prime

Як створити папку в Android OS.

На Android версії 4.0.1 – 4.1.1 передустановлено лаунчер Nova, який за замовчуванням підтримує створення, видалення та роботу з теками на робочому столі андроїд. Для цього достатньо перетягнути ярлик на будь-який інший і вони будуть автоматично перетворені в папку з двох додатків.

Крім того в Nova можна створити до семи незалежних екранів, налаштувати стилізацію, док бар і зберегти всі налаштування в один єдиний файл на карті пам’яті.

ADW.Launcher

Як створити папку в Android OS.

Розроблений ще в далекому 2010 році ланчер ADW.Launcher подібний Nova, так само працює з папками, а його плюсом є підтримка користувацьких тем, десятки з яких лежать у вільному доступі.

Незабаром він оновився до незалежної версії ADW Launcher EX, головні відмінності якої: наявність п’яти встановлених тем оформлення, нова анімація, відчутна оптимізація коду та наявність сотні тем оформлення в інтернеті.

GO launcher EX

Як створити папку в Android OS.Дуже потужне візуальне середовище. Має безліч власних програм, які завантажуються окремо, фактично своя еко-система, яка може кардинально змінити підхід до інтерфейсу android-пристроїв.

GO Launcher EX – універсальний ланчер. Він не тільки дозволяє працювати з папками на робочих столах-екранах, але і створювати\редагувати категорії додатків в самому меню додатків.

Однією з ключових особливостей є наявність менеджера завдань, завдяки якому на Android 2.0 і вище можна без додаткового програмного забезпечення керувати активними процесами\додатками.

Apex Launcher

Як створити папку в Android OS.Останній, але не за якістю і продуктивністю, ланчер Apex. Головною відмінністю  є його легкість і мала прожерливість, щодо оперативної пам’яті.

Підтримка 9-ти робочих столів, приховування небажаних елементів інтерфейсу, включаючи окремі програми дозволяють Apex успішно конкурувати з іншими популярними ланчерами.

Радимо прочитати цікаву новину Індія – найбільш швидко зростаючий ринок смартфонів в азіатсько-тихоокеанському регіоні про Індія – найбільш швидко зростаючий ринок смартфонів в азіатсько-тихоокеанському регіоні.

Apex не можна назвати Sense-like візуальним середовищем, оскільки це пряма протилежність. У ньому цінуються мінімалізм і простота роботи. Крім того, є і розширена Pro версія для гіків, які хочуть вичавити все зі свого девайса.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>