Як встановити шпалери на Android

Шпалери на Android – це частина користувальницького інтерфейсу, яку сміливо можна змінювати під себе в будь-який момент часу доби. Так як за замовчуванням велика частина додатків даної операційної системи розташовані не на головному екрані з віджетами, а в спеціально відведеному для них вікні, то користувач змушений, при взаємодії з android-девайсом, насамперед звертати свою увагу на стартовий екран, тобто робочий стіл Android, де розташовані шпалери, віджети і панелі управління/повідомлення.

Перегляньте публікацію - Що таке Gorilla Glass, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Чому шпалери важливі для інтерфейсу?

Не важливо, скільки ярликів програм або різноманітних віджетів буде розташовано на головному екрані пристрою – шпалери буде видно неозброєним оком, так чи інакше. Якщо ж стандартні шпалери вас відволікають від повсякденних завдань або просто не задовольняють якими-небудь параметрами, то є сенс встановити інші шпалери відмінні від тих, які вбудовані в Android ще в коробці.

Як встановити шпалери на Android

Види шпалер Android

Перед тим як безпосередньо приступити до пошуку та встановлення нових шпалер нам належить визначитися який вид шпалер є більш цікавим. На даний момент існують два основних види шпалер для android-пристроїв: статичні – картинка будь-якого розміру та живі шпалери – готова анімація з можливими варіантами управління рухомими частками та іншими графічними елементами.

Зрозуміло другий варіант здається більш привабливим, хоча б на перший погляд, але є один нюанс – анімація вимагає додаткових ресурсів процесора і графічного прискорювача. Вирішувати, що вигідніше, красива картинка або анімація за рахунок продуктивності Android, тільки вам.

Одним з найпростіших способів знаходження заздалегідь оптимізованих під смартфони і планшети шпалер є встановлення спеціальних додатків для Android будь-яких версій. У подібних програмах база шпалер перебуває на сервері і кожне зображення заздалегідь обрізається під оптимальний формат. Ми рекомендуємо скористатися програмою Zedge. Вона безкоштовна, а її база задовольнить навіть найбільш вибагливого користувача.

Встановлюємо шпалери online за допомогою Zedge

Як встановити шпалери на AndroidЯк встановити шпалери на Андроїд.

Вже після установки на основному екрані програми розташовані розділи звичайних шпалер, живих шпалер, а так само мелодій і звуків повідомлень. Нас цікавить лише перші два розділи і, якщо в розділі живих шпалер налічується лише трохи більше тисячі одиниць шпалер, то в стандартних статичних шпалерах розташовані десятки тисяч картинок, які можна встановити в кілька кліків:

 • Вибираємо потрібну картинку, переходимо на сторінку
 • Тиснемо на кнопку Free
 • Кнопка Free змінюється на Set, коли зображення успішно завантажено
 • Тиснемо на кнопку Set
 • Дана фотографія\картинка моментально встановлюється в якості шпалер за умовчанням

Ставимо шпалери з стандартною колекції Android

Найчастіше з оригінальною прошивкою йде близько десяти різнотематичних статичних шпалер і декілька живих шпалер від самого виробника. Така колекція вже адаптована саме під ваш пристрій і це автоматично позбавляє вас будь-яких проблем з кривим  відображенням при використанні даних шпалер.

Радимо прочитати цікаву новину Oppo випустить смартфон Oppo R8207 з 8-ядерним процесором про Oppo випустить смартфон Oppo R8207 з 8-ядерним процесором.

Спосіб установки:

 • Довгий тап на вільному місці на головному екрані
 • Шпалери
 • Живі Шпалери
 • Галерея (вибрати власне зображення)
 • Шпалери
 • Вибираємо, тиснемо встановити – готово!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>