Як видаляти програми на Android

За умовчанням на чистому Android пристрої, будь то планшет чи смартфон, встановлений набір системних додатків, які можуть бути використані в нестандартних ситуаціях поводження зі смартфоном або комп’ютером.

Перегляньте публікацію - Як читати книги на Android. Найкращі програми для читання, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Як видаляти програми на Android

Як видаляти програми на Android OS.

Простому користувачеві половина з стандартних програм буде корисною, але незабаром йому стане не вистачати передустановленого софт-пака або захочеться розважитися в пару-трійку ігор на Android-пристрої, а це означає, що скоро користувач почне завантажувати ігри з Google Play.

Вже через пару тижнів агресивного використання пристрою, частого завантаження нових програм та ігор, місце закінчиться і доведеться щось видаляти. Найпростішим способом є звільнення зайнятого простору внутрішньої пам’яті шляхом видалення непотрібних програм, ігор або очищення cache невикористовуваного програмами.

Щоб видалити програми на android вам досить вибрати один з представлених нижче способів, вирішити, який з них здається вам найзручніше і використовувати його за призначенням.

Способи видалення додатків на Android

Перший спосіб. Скористаємося інтерфейсом налаштувань Android.

Для цього переходимо в Налаштування, Вкладення і Керування додатками. Перед вами список встановлених програм, які відсортовані по декільком інтуїтивно зрозумілим фільтрам: Завантажені, На карті пам’яті, Запущені. Нам достатньо лише першого фільтра оскільки отримати доступ до управління системними програмами у нас не вийде.

У Завантажених знаходимо додаток, який потрібно видалити, клікаємо по ньому для переходу в налаштування безпосередньо цього додатка. Далі знаходимо приблизно в центрі кнопку Очистити кеш, очищаємо, а потім залишається лише скористатися другою кнопкою Видалити для остаточного стирання тієї чи іншої програми з Android OS.

Другий. Використовуючи стандартний магазин додатків.

Google Play, встановлений безпосередньо на Android-пристрій ще до покупки. Використання Web версії маркету нічого не дасть оскільки в ній відсутня функція видалення, принаймні на поточний момент.

Щоб видалити додаток через цей метод досить знайти його через пошук Маркету або через фільтр Мої програми, перейти на сторінку програми (або ігри) і в розташуванні кнопки Встановити буде розташована кнопка видалення, пройшовши по якій і підтвердивши свої дії, можна в лічені секунди видалити те або інший додаток.

Третій. 3rd Party Apps.

Сторонні програми, такі як: SystemApp Remover, App Backup & Restore, SD Maid Pro і т.д. мають вбудовані функції видалення програм, а так само очищають їх кеш і багато іншого.

P.S. App Backup & Restore заточена більше на резервне збереження та відновлення, тому її можливості видалення програм сильно обмежені.

Як видаляти програми на Android

У рідкісних випадках після видалення програми на карті пам’яті або вбудованій пам’яті пристрою ще можуть залишатися деякі файли програми. Щоб переконатися, чи залишилися хвости, переходимо на micro SD і намагаємося знайти в корені карти папку з назвою програми або її розробника. Так само можна звернути увагу на нещодавно створені папки всередині SD card/Android/ або SD card/MIUI/, якщо ви використовуєте MIUI прошивку.

Щоб видалити частини програми, які залишилися після видалення, якщо такі є, у внутрішній пам’яті потрібно скористатися сторонніми програмами, наприклад SD Maid, 1-click cleaner, App Cache Cleaner, Easy Cache Cleaner та інші. Крім того, як ми розповіли в одному з способів, платна версія SD Maid Pro вміє ще й видаляти програми, знаходити дублі і оптимізувати бази даних, що ставить її на порядок вище серед аналогів.

Радимо прочитати цікаву новину Сьогодні Meizu анонсує якісний молодіжний смартфон про Сьогодні Meizu анонсує якісний молодіжний смартфон.

Ми сподіваємося, що дана стаття викликала у вас інтерес і не стала марною, а після прочитання, вам стали бути зрозумілі деякі способи видалення додатків на android OS.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>