Як завантажити ігри на Android

Новим власникам мобільної операційної системи, особливо новачкам, які можуть бути хардкорними геймерами на ПК, приставках і на інших портативних пристроях, і прагнуть познайомитися зі світом ігор на Android OS, спочатку процес завантаження гри на андроїд-смартфон або будь-який інший девайс на цій операційній системі може здатися незрозумілим і складним, але це не так. І ми спробуємо переконати вас у цьому!

Перегляньте публікацію - Як завантажити музику на Android, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Як завантажити ігри на Android

Як завантажити ігри на Android

Завантажити і встановити зацікавившу вас гру можна всього в кілька кліків в тому випадку, коли гра знаходиться в публічному доступі на Play Google Маркет, вона безкоштовна або у вас вже є прикріплена кредитна карта для покупки тієї чи іншої гри. Що ж стосується будь-яких інших програм, завантажити програми на android або встановити готовий apk так само просто, як і в ситуації з іграми.

Є величезна різноманітність способів як завантажити ігри на android-смартфон або планшет. Ми розглянемо лише деякі з них, які вважаємо найбільш зручними і простими, як для запеклого користувача Android OS, знання якого досить високі, щоб, наприклад, не витрачати гроші на скачування платних ігор з андроїд маркету, а закачати зламані версії, не вимагають платежу, з уже знайомими йому альтернативних джерел, сайтів, так і для зовсім зеленого чоловічка, який тільки-тільки відкрив для себе світ Android!

Перший спосіб. Закачуємо і встановлюємо шукану гру або програму через Play Google.

Як завантажити ігри на Android

Для цього нам знадобитися знайти у стандартних додатках на чистій платформі Android будь-який її версією, аж до Ice Cream Sandwich 4.0.4-5, яка є останньою поточної публічної версій Android OS на цей день, ярлик з назвою Play Google і, знайшовши потрібну програму в маркеті через відповідний каталог, фільтр або пошук, шукаємо справа вгорі кнопку Завантажити.

У поточній версії Play Google, кнопка завантаження синього кольору і не помітити її просто неможливо. По завершенні установки, процес якій відображено на сторінці програми або, якщо повернете маркет, процес установки можна переглянути у вікні повідомлення, ваша гра або програма буде успішно встановлена, якщо у вашому пристрої достатньо місця для розташування нових файлів.

Другий метод. Безпосередньо встановлюємо .apk

Щоб встановити програму без використання Play Google нам буде потрібно спочатку знайти і завантажити необхідний APK на SD-карту, а так само розблокувати права на установку сторонніх програм.

Переходимо в налаштування девайса. Зазвичай це: Установки – Додатки – Невідомі джерела або Установки – Для розробників – Root доступ, і натискаємо галочку або вибираємо Тільки програми. На різних версіях Android розташування опції установки сторонніх програм може відрізнятися.

Добути apk можна двома способами: особисто зберегти резервну копію гри та отримати необхідний архів .apk або знайти такий же на сторонніх сайтах, форумах та ін.

Далі нам знадобитися будь-який провідник (explorer), який забезпечить користувальницький інтерфейс між картою SD і Android пристроєм. В користувацьких прошивках, звичайно, вже присутній передустановлений провідник. У випадку з офіційною прошивкою, доведеться завантажити з маркету будь-який провідник, який вам сподобається, наприклад Root Explorer (платний), ES Провідник, File Manager, SD Card File Explorer і інші.

Залишається лише зайти в обраний вами провідник і знайти закачаний раніше .apk архів з ПК на android-девайс через USB-кабель або WiFi підключення і натиснути на нього. У вікні погоджуємося з установкою і чекаємо закінчення процесу.

Третій метод. Закачуємо ігри з кешем на android.

Отже, якщо одного .apk архіву або інсталяції з маркету виявилося не достатньо для установки тієї чи іншої гри з кешем, а при вході в додаток випадає пропозиція про скачати кеш (cache) файлів для гри, то у нас залишається лише два варіанти: або ми погоджуємося на пропозицію і завантажуємо кеш (варто відзначити, що поточні ігри можуть зажадати кеш аж до 2 гб простору, тому переконайтеся, що на карті SD достатньо місця, а активоване інтернет-з’єднання має достатню пропускну здатність, щоб завантажити весь об’єм кешу оскільки не завжди той зберігається при обриві з’єднання).

Цей варіант підходить для куплених вами ігор або їх безкоштовних варіантів, але, у випадку хакнутими іграми іноді необхідно завантажити кеш саме від того користувача, який зміг хакнути ваш додаток, адже офіційний кеш може скинути злом і вимагати сплатити за гру. Тоді ми відмовляємося від пропозиції скачування і знаходимо вже готовий кеш гри на сторонніх порталах. У цьому варіанті варто врахувати, що користувальницький кеш, зазвичай підходить лише якщо він був збережений на девайсі зі схожими характеристиками (дозвіл екрану, процесор, відео прискорювач).

Завантажений кеш поміщаємо в необхідний розділ на SD карту, а якщо такого не виявилося, створюємо. (Шлях кеша для зламаних ігри зазвичай вказується там, де ви їх завантажили). Після цього ваша гра повинна запуститься в більшості випадків.

Четвертий метод. Сторонній софт автоматичного пошуку і ручної установки додатків.

Самим ледачим користувачам присвячується. Для установки .apk, залитого на карту знадобитися лише встановити додатковий додаток, наприклад AppInstaller. Крім простого пошуку .apk на карті пам’яті програма здатна видалити встановлені ігри, а також робити резервні копії. Установка додатків в AppInstaller інтуїтивно зрозуміла кожному, тому тут ми її не розглядатимемо.

П’ятий метод. Для просунутих користувачів за допомогою ADB.

Як завантажити ігри на Андроїд

Спосіб перший.

Встановлюємо на комп’ютер Android SDK останньої версії, всередині програми викачуємо папку тієї версії android яка стоїть на вашому пристрої або, якщо такої не виявиться, то найближчу до вашої.

Заходимо в Властивості комп’ютера – Розширені системні налаштування – Змінні середовища. Знаходимо в нижньому списку, трохи перегорнувши вниз, рядок Шлях і двічі натискаємо на нього, наприкінці виділеного тексту додаємо крапку з комою і вказуємо повний шлях до Android SDK теки, в якій розташований файл adb.

Відкриваємо CMD (Win R, cmd) і пишемо adb install Your.apk, де Your – назва вашої гри або програми. По завершенню процесу на вашому пристрої Android буде встановлено гру.

Спосіб другий.

Встановлюємо емулятор терміналу на смартфон або планшет. Підійде абсолютно будь-який емулятор. У нашому випадку ми використовували Android Terminal Emulator. Всередині емулятора вводимо все ту ж команду установки adb, що і у випадку через Android SDK на ПК тобто adb install file.apk, де file – назва програми.

Шостий метод. Скачування/установка гри з Web версії Play Google Маркет.

Як завантажити ігри на Android

  • Заходимо на офіційний сайт Play Google.
  • Переходимо на сторінку бажаної програми.
  • Трохи нижче назви розташована кнопка завантажити, натиснувши і пройшовши інструкції, додаток буде завантажено та встановлено на ваш девайс за умови, що на ньому в цей момент активно інтернет з’єднання (2G/3G/WiFi/LTE і т.д.).

Сьомий метод. За допомогою сторонньої програми з Windows.

Як завантажити ігри на Android

Знаходимо в Google пошуку програму InstallAPK, встановлюємо, заходимо, підключаємо андроід-девайс до комп’ютера і двічі тиснемо лівою кнопкою миші на будь-якому apk, подібно до запуску будь-якої програми в Windows для подальшої установки на Android девайс.

Восьмий спосіб. WiFi.

Радимо прочитати цікаву новину Опубліковані фотографії корпусу Meizu K52 про Опубліковані фотографії корпусу Meizu K52.

  • Встановлюємо WiFi File Explorer та запускаємо програму.
  • Переходимо до ПК. Відкриваємо браузер і пишемо повністю URL адресу, яку програма виводить на android, внизу головної сторінки у вигляді http://192.168.0.xxx:8000/
  • На сторінці праворуч внизу є розділ Закачати файл у папку, через який ми і будемо заливати .apk на карту пам’яті пристрою, а потім встановлювати будь-яким із зазначених вище методів.

Увага!. Всі методи завантаження і установки ігор на пристрій під управління Android, крім тих, що відбуваються безпосередньо через android market, потребують активної галочки на невідомих джерелах (Налаштування – Для розробників або Налаштування – програми).

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>