Як завантажити музику на Android

Як завантажити музику на Android. Android – це відкрита операційна система, протилежність тому, що пропонують WP7, WP8, IOS і багато інших систем. Завдяки цьому чиннику, вам надається унікальна можливість виконувати практично будь-які маніпуляції з пристроєм, включаючи завантаження і прослуховування мультимедіа контенту: музики, фільмів, аудіо книг, аніме та іншого.

Перегляньте публікацію - Як створити папку в Android OS, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Маючи девайс на цій платформі будь-якої її від версії 2.1 і вище можна використовувати безліч готових рішень для переміщення музики на карту пам’яті або внутрішню пам’ять девайса, якщо він з якихось причин не має роз’ємів micro sd або ж ви просто поскупилися на такій важливій в повсякденному житті накопичувач пам’яті.

Як завантажити музику на Android

Як завантажити музику на Android

За допомогою додатку AirDroid

Цей додаток досить новий, але з кожним днем набирає все більшу аудиторію користувачів, завдяки доступності (він безкоштовний) і багатозадачності.

Радимо прочитати цікаву новину Meizu отримала 6,7 млн попередніх замовлень на Meizu MX 4 Pro про Meizu отримала 6,7 млн попередніх замовлень на Meizu MX 4 Pro.

  • Встановлюємо на Android додаток AirDroid, підключаємося до WiFi.
  • Заходимо в браузері на вказаний на першій сторінці веб адресу, вводимо пароль і потрапляємо в інтерфейс вашого девайса.
  • Переходимо в розділ Музика/Music, натискаємо на верхню праву клавішу Завантажити/Upload.
  • Вибираємо папку або конкретні файли і натискаємо ОК.
  • Чекаємо кінця завантаження музики на девайс. Профіт.

Стандартний метод за допомогою USB-підключення

  • Підключаємо смартфон або планшет до комп’ютера чезер USB кабель. Встановлюємо драйвер, якщо раніше не підключалися до комп’ютера.
  • Відкриваємо панель повідомлень, переходимо на USB Mass Storage, і тиснемо за єдиною доступною кнопці Turn on USB Storage.
  • У провіднику – Мій комп’ютер, знаходимо новий доступний диск даних і завантажуємо в нього в будь-яку директорію (або створюємо нову папку) необхідну музику.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>