Який екран краще, ємнісний чи резистивний?

Планшети, або як їх ще називають таблетки, на базі операційної системи Android відносно нові гаджети, які дозволять вам спілкуватися з вашими друзями, переглядати World Wide Web (мережу Інтернет), а також дивитися фільми і слухати улюблену музику. Вони, як правило, мають невелику плоску форму, втратили значну частину своєї маси і досить об’ємну клавіатуру, яка тепер асоціюється з їх старшим братом ноутбуком. Якщо немає клавіатури, запитаєте ви, то як з ними працювати?

Перегляньте публікацію - Синхронізація Android з комп’ютером, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Який екран краще, ємнісний чи резистивний?

У кожного планшетного ПК є сенсорний екран. Це екран, який реагує на ваші дотики, так само як сенсорна панель у ноутбука. Таким чином, замість того щоб клікати по іконках з допомогою миші, ви можете просто доторкнутися до них пальцем або стилусом (виглядає як ручка, тільки без чорнила).

Існують різні види сенсорних дисплеїв, так що давайте розберемося що вони з себе представляють, і які між ними є відмінності.

Резистивний сенсорний екран

Резистивний сенсорний екран схожий на бутерброд що складається з шарів, якщо говорити аналогіями. Коли ви натискаєте на екран, він замикається з мембраною, пристрій реєструє зміна опору і перетворює його в координати, таким чином ваш планшет дізнається, що ви натиснули саме сюди і реагує відповідно. Наприклад, відкриває програму або ставить гру на паузу. Їх сильні сторони в тому, що вони досить міцні, так як робляться з різних сортів склопластику. Враховуючи те, що це досить проста розробка, резистивний екран також має порівняно невелику вартістю, так що резистивний сенсорний екран знизить ваші витрати. Недолік резистивного типу екрану в тому, що деякі люди вважають, що вони мають недостатню чутливістю, так як таблетці доводиться чекати деякийчас, поки ваш палець або перо замкне шари. Крім того настійно рекомендується мати стилус або довгий ніготь, так як простий дотик кінчиком пальця не завжди розпізнаються пристроєм.

Якій екран краще, ємнісний чи резистивний?

Ємнісний сенсорний екран

Ємнісний сенсорний екран складається з плоского і товстого скла, покритого шаром електричного провідника. Людське тіло також є гарним провідником електричного струму, тому, коли ви торкаєтеся скла, з’являється електричний зв’язок, який розпізнається. Сильні сторони даного типу сенсорних екранів в тому, що вони видають більш яскраву і чітку картинку, ніж резистивні, також вони виготовлені з скла, ніякого пластику там немає, так що вони розпізнають дотику досить точно і швидко, таким чином потреба стілуса відпадає. Недоліки ємнісного екрана мають місце і тут. Так як виробництво таких дисплеїв досить складне, ціна сенсорного екрана значно більше ніж у резистивних, а так як вони зроблені зі скла, то вони сприйнятливі до пошкоджень, наприклад при падінні планшета на землю.

Якій екран краще, ємнісний чи резистивний?

Радимо прочитати цікаву новину Смартфон Project Ara отримає чіпсети PXA1928 і Tegra K1 про Смартфон Project Ara отримає чіпсети PXA1928 і Tegra K1.

Який екран краще, ємнісний чи резистивний? Якщо чесно, то тут немає очевидного переможця, але можливо варто брати до уваги той факт, чи будете ви використовувати при роботі стилус або ж ваш палець. Ємнісні дисплеї як правило яскравіші, так що якщо ви збираєтеся дивитися на планшеті фільми, то ємнісний екран краще. Вони також чудово підійдуть геймерам, за можливості більш швидко реагувати на дотик. Якщо вас не приваблює вищесказане, а ви просто хочете підшукати собі планшет на базі Android OS для перегляду інтернету, електронної пошти, прослуховування музики, то ви безумовно можете заощадити гроші не завдаючи шкоди продуктивності та купити таблетку з резистивним дисплеєм.

One comment on “Який екран краще, ємнісний чи резистивний?

  1. Ol коментує:

    Де купити на україні резестивний екран?

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>