Bloomberg: HTC передумала випускати WP8-смартфон з 5-дюймовим екраном

Компанія HTC відмовилася від проекту по створенню WP8-смартфона з великим дисплеєм.
Журналісти Bloomberg уточнюють, що главу HTC Пітер Чоу (Peter Chou) не влаштувала відсутність в Windows Phone підтримки Full HD дозволу. А без цього розробка смартфона з екраном від 5 дюймів виглядає досить безглуздо, і подібні гаджети навряд чи зможуть скласти конкуренцію аналогічним Android-рішенням.

Перегляньте публікацію - Nokia анонсувала нову Bluetooth-гарнітуру Nokia Luna, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Bloomberg: HTC передумала випускати WP8-смартфон з 5-дюймовим екраном.

Радимо прочитати цікаву новину Фото і характеристики чотирьохядерного LG Optimus G (E973) про Фото і характеристики чотирьохядерного LG Optimus G (E973).

Замість цього тайванський виробник вирішив зосередитися на випуску смартфонів з великими екранами, що працюють на базі Android. Тим більше, що в HTC вже є непоганий досвід у цій сфері. Досить згадати такі смартфони, як HTC Droid DNA і HTC Butterfly.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>