Час роботи HTC Droid DNA знаходиться на високому рівні

Після анонсу HTC Droid DNA, також відомого як J Butterfly, багатьох терзали сумніви з приводу енергоспоживання пристрою з 5″ Full HD-екраном. Флагмани HTC традиційно мають проблеми з цим параметром, так що не дивно, що більша частина стежачих за новинкою людей була впевнена, що і тут все буде не на найвищому рівні. Однак, на практиці все виявилося навіть краще, ніж могло б бути.

Перегляньте публікацію - Nokia тролит Samsung щодо вантажівок з монетами для Apple, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Час роботи HTC Droid DNA знаходиться на високому рівні

Радимо прочитати цікаву новину LG готує смартфон зі своїм чотирьохядерним процесором L9 про LG готує смартфон зі своїм чотирьохядерним процесором L9.

За результатами тестування, смартфон продемонстрував здатність пропрацювати 11 годин в режимі розмови, 6 годин 40 хвилин в режимі серфінгу і 7 годин 30 хвилин в режимі перегляду відео. Для пристрою з батарейкою 2020 маг і таким дисплеєм це дуже гідний результат. Для порівняння, в режимі серфінгу Samsung Galaxy S 3 тримається 6 годин 27 хвилин, а новітній LG Optimus G показує результат в 7 годин 16 хвилин при перегляді відео. Чекаємо європейську модифікацію HTC DLX.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>