Чутки: HTC M7

У проміжку між двома основними для індустрії мобільної техніки виставками – CES в Лас-Вегасі і Mobile World Congress в Барселоні – повідомлення про анонси змінюються інформацією про витоки. До такого роду новин відноситься і ця – Unwiredview опублікував картинку, що зображає передбачуваний дизайн HTC M7 – майбутнього флагмана компанії.

Перегляньте публікацію - Nokia Asha 308 і Nokia Asha 309, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Чутки: HTC M7.

Треба відзначити, щось подібне – також практичне позбавлене бортиків по боках від екрану – у Мережі вже з’являлося, коли громадськість із завмиранням серця чекала анонсу Samsung Galaxy S III. Він, щоправда, виявився зовсім іншим, але може мрія про екрані від краю до краю, нарешті, знайде свою реалізацію в смартфонах HTC?

Радимо прочитати цікаву новину LG анонсувала смартфон LG Optimus L9 з 4,7-дюймовим екраном про LG анонсувала смартфон LG Optimus L9 з 4,7-дюймовим екраном.

Чутки приписують M7 4.7-дюймовий екран з роздільною здатністю 1920х1080 і 4-ядерний процесор з частотою 1.7 ГГц. Цікаво, що також йдеться про наявність у HTC M7 давно забутого у всьому світі крім Японії інфрачервоного порту – мабуть, для забезпечення функціоналу універсального пульта дистанційного керування.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>