Європейський HTC One (M8) отримав оновлення Android 4.4.4 з Eye Experience

Разом з релізом HTC One (M8) EYE в Китаї HTC випустила оновлення Android 4.4.4 KitKat і для оригінального One (M8). Важливість цього оновлення у тому, що воно включає в себе не тільки Android 4.4.4 KitKat, але і новітнє додаток Eye Experience, анонсований одночасно зі смартфоном HTC Desire Eye.

Перегляньте публікацію - Перший Android-смартфон Nokia дійсно отримає назву Nokia X, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Європейський HTC One (M8) отримав оновлення Android 4.4.4 з Eye Experience.

HTC Eye Experience дозволяє використовувати всі можливості двох камер гаджета і має безліч унікальних можливостей. За допомогою функції Split Capture користувачі можуть виводити на екран картинку з обох камер, а Crop-Me-In вирізує обличчя зі знімка, зробленого фронтальною камерою, і вставляє його у фотографію з основної камери.

Радимо прочитати цікаву новину До кінця року LG випустить смартфони LG G Flex 2 і Vu 4 про До кінця року LG випустить смартфони LG G Flex 2 і Vu 4.

Оновлення важить 252,01 МБ і вже доступно для європейської версії смартфона HTC One (M8).

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>