HTC Butterfly теж не з’явиться в Європі?

HTC вже відверто замучила всіх своїми різновидами смартфона J Butterfly, котрі для певних ринків – спершу для Японії, потім Droid DNA для США, потім у мережі засвітився HTC DLX і всі вирішили, що він стане міжнародною версією апарату, але потім надійшло спростування. Зрештою на офіційному тайваньському сайті HTC з’явився Butterfly без J і його відразу чомусь охрестили європейською моделлю.

Перегляньте публікацію - Nokia Lumia 920 проти 808 PureView: порівняння в теорії, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

HTC Butterfly теж не з'явиться в Європі?

Дійшло навіть до того, що європейські рітейлери почали розміщувати смартфон на своїх сайтах, наприклад, Expansys – шановний продавець товарів у Британії й Італії. Однак після публікації сторінки з телефоном, компанії довелося незабаром від неї позбутися, а ті, хто залишив передзамовлення отримали повідомлення приблизно наступного змісту: “Дякуємо за замовлення, але, на жаль, HTC тільки зараз проінформувала нас, що Butterfly не з’явиться для європейських ринків, тому ми скасовуємо замовлення і видаляємо опис з сайту”.

Радимо прочитати цікаву новину LG Optimus 2X, Optimus Black, Optimus 3D, Prada і Optimus LTE все-таки отримають Android 4.0. про LG Optimus 2X, Optimus Black, Optimus 3D, Prada і Optimus LTE все-таки отримають Android 4.0..

Чесно кажучи, подібна поведінка компанії виглядає як спроба привернути до себе увагу і підвищити очікування і бажаність своєї продукції, з чим у HTC останнім часом спостерігалися проблеми. Не здивуємося, якщо після виходу смартфона на всіх ринках він стане бестселером, але і не здивуємося, якщо в остаточному підсумку смартфон виявиться нікому не потрібним через свою малодоступність і наявність не менш цікавих конкурентів. Зокрема, на CES японська Sony покаже свої перші проекти з Full HD-екранами.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>