HTC говорить про високий попит на смартфон HTC J Butterfly

Кілька днів тому в Тайвані пройшла презентація нового смартфона HTC Butterfly. На цій презентації виступив президент північноазіатської філії HTC Джек Тонг (Jack Tong), який розповів щось цікаве про продажі HTC J Butterfly на японському ринку і про подальшу політику тайваньського виробника.

Перегляньте публікацію - У 2013 році Nokia випустить недорогий WP8-смартфон Lumia Flame, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

HTC говорить про високий попит на смартфон HTC J Butterfly.

За його словами, попит на новинку в Японії виявився настільки високий, що компанії довелося збільшувати обсяги поставок HTC Butterfly, і до кінця місяця HTC поставить «велике число» нових смартфонів.

Радимо прочитати цікаву новину LG продала понад 5 млн смартфонів з LTE про LG продала понад 5 млн смартфонів з LTE.

Крім того, Джек Тонг розповів, що HTC вирішила збільшити життєвий цикл своїх флагманських смартфонів, і тепер вони будуть з’являтися на ринку набагато рідше. Замість цього компанія збирається приділити підвищену увагу доступним смартфонам в ціновому діапазоні від $175 до $350. Їх кількість повинна буде помітно зрости.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>