HTC Mini – пульт ДУ і гарнітура для HTC Butterfly

Ну ось, спочатку треба було створити смартфони, що охоплює настільки широке коло функцій, що вони здатні заміняти досить габаритні предмети, а потім… Потім починають з’являтися такі смішні речі, як пульт управління до смартфону. Навіщо? Ну, наприклад, для того, щоб не встаючи з дивана керувати смартфоном, підключеним до телевізора в якості відеоплеєра. Або ще смішніше – щоб знайти засунутий кудись смартфон з вимкненим дзвінком.

Перегляньте публікацію - Nokia продає штаб квартиру у Фінляндії, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Корисна по опису виходить дрібниця, вже навіть шкода, що HTC Mini, про який йде мова – аксесуар конкретно до смартфону HTC Butterfly.

HTC Mini - пульт ДУ і гарнітура для HTC Butterfly.

HTC Mini використовує технологію NFC для швидкого контакту зі смартфоном, управління ж відбувається по Bluetooth. Конструкція аксесуарe, який фактично є гібридом пульта дистанційного керування і гарнітури, дозволяє в тому числі здійснювати дзвінки, не дістаючи смартфона з кишені. Mini обладнаний власним монохромним екраном і може демонструвати повідомлення, записи календаря та логи дзвінків.

Радимо прочитати цікаву новину LG анонсувала міні-принтер для Android-смартфонів LG Pocket Photo про LG анонсувала міні-принтер для Android-смартфонів LG Pocket Photo.

А взагалі це дивна ідея – завести один з найбільш сучасних смартфонів сучасності з шикарнійшим дисплеєм, щоб потім користуватися ним через посередництво фітюльки з чорно-білим екраном.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>