HTC планує випускати більше недорогих смартфонів

Компанія HTC націлилася на ринок недорогих смартфонів. За словами керівника HTC в Північній Азії Джека Тони (Jack Tong), в 1 кварталі 2015 року компанія планує збільшити кількість недорогих смартфонів з підтримкою LTE-мереж.

Перегляньте публікацію - В Nokia Lumia 830 встановлена 20MP камера PureView, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

HTC планує випускати більше недорогих смартфонів.

Він уточнив, що нові смартфони будуть продаватися через інтернет. І HTC збирається приділяти підвищену увагу онлайн-продажах, на які припадає чимала частка від загального числа смартфонів, проданих тайванським виробником.

Радимо прочитати цікаву новину LG L25 стане першим Firefox-смартфоном компанії про LG L25 стане першим Firefox-смартфоном компанії.

Подібні заяви дуже нагадують використовувану Xiaomi стратегію швидких онлайн-продажів. І, схоже, що, дивлячись на успіхи китайського виробника, HTC вирішила використовувати у своїй роботі подібну тактику. У той же час, це нововведення торкнеться тільки недорогих смартфонів, тоді як high-end гаджети компанії будуть реалізовуватися через стандартні канали збуту.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>