HTC планувала створити студію дизайну для HTC 8XT

Motorola Moto X не можна віднести до топових гаджетів, але у нього є одна дуже сильна сторона – широкі можливості кастомізації.

Перегляньте публікацію - Nokia випустить недорогі WP8-смартфони Lumia 520 і 720, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Джерела The Verge вважають, що Motorola виявилася не першою компанією, що подумала  про таку можливість. Тайванська HTC також планувала створити власну студію дизайну «Design Studio» для смартфона HTC 8XT, що продається американським оператором стільникового зв’язку Sprint.

HTC планувала створити студію дизайну для HTC 8XT.

Радимо прочитати цікаву новину Google Nexus 4 весь у білому про Google Nexus 4 весь у білому.

HTC Design Studio представляє собою веб-додаток, який дозволив би замовляти кастомізований 8XT. У користувачів була можливість вибрати різні варіанти кольору для динаміка гаджета і його елементів корпусу, замовити персональне гравіювання і т.д.
Але після тестування сервісу HTC і Sprint вирішили відмовитися від його реалізації через високу вартість проекту та його складність.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>