HTC відмовилася від слогану Quietly Brilliant

Схоже, що компанія HTC вирішила провести невеликий ребрендинг. Глава маркетингового підрозділу HTC Бенджамін Хо (Benjamin Ho) повідомив журналістам The Wall Street Journal, що компанія вирішила відмовитися від слогану «Quietly Brilliant» і збирається проводити більш агресивну політику по відношенню до конкурентів.

Перегляньте публікацію - Nokia 109 робить мобільний інтернет ще більш доступним, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

HTC відмовилася від слогану «Quietly Brilliant».

Бенджамін Хо поскаржився на те, що компанія «недостатньо голосно» заявляла про свої інновації. Але в HTC врахували свої помилки і збираються проводити більш агресивну маркетингову кампанію. Зокрема, в 2013 році HTC на 250% збільшить свої витрати на цифровий маркетинг, і в два рази збільшить витрати на традиційну рекламу.

Радимо прочитати цікаву новину LG Optimus G працює довше Samsung Galaxy S 3 про LG Optimus G працює довше Samsung Galaxy S 3.

На жаль, Бенджамін Хо не зважився розкрити новий слоган тайваньського виробника.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>