HTC звинуватила Samsung у зацикленості на рекламі

Глава американського філіалу HTC Джейсон Маккензі (Jason Mackenzie) не дуже схвально відгукнувся про Samsung.

Перегляньте публікацію - Опубліковані скріншоти інтерфейсу Android-смартфона Nokia Normandy., в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Він назвав Samsung, компанією орієнтованою на інвестиції в рекламу, а не на вдосконаленні своєї продукції, що стає очевидним при погляді на цей продукт [Galaxy S5].

HTC звинуватила Samsung у зацикленості на рекламі.

У той же час, він визнав, що багатьох покупців не надто хвилює те, як дешево виглядають їхні телефони. Але HTC вибрала інший шлях розвитку і розраховує на тих користувачів, хто хоче отримати найкраще.

Радимо прочитати цікаву новину Розпочався прийом попередніх замовлень на смартфони LG L40, L70 і L90 про Розпочався прийом попередніх замовлень на смартфони LG L40, L70 і L90.

Звичайно, Джейсон Маккензі багато в чому правий, і користувачі вже розкритикували Samsung Galaxy S5 за відсутність серйозних інновацій і пластиковий корпус. Але, незважаючи на преміум-матеріали, використовувані у смартфонах HTC, компанія поки не може похвалитися високим попитом на свою продукцію.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>