Продаж Beats допомогла HTC отримати прибуток в 4 кварталі

HTC опублікувала звіт про роботу компанії в останньому кварталі минулого року. Операційний збиток компанії склав $52 мільйони. Проте продаж своєї частки у Beats допомогла тайваньському виробнику залишитися в плюсі і отримати чистий прибуток у $10 мільйонів. Хоча навіть це нижче очікувань аналітиків, які розраховували на прибуток в $24,3 млн.

Перегляньте публікацію - Колекція чуток про Nokia: Lumia 928 для Verizon, Nokia Catwalk і 41-мегапіксельний смартфон, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Продаж Beats допомогла HTC отримати прибуток в 4 кварталі.

Радимо прочитати цікаву новину Анонсований гнутий LG G Flex про Анонсований гнутий LG G Flex.

Ще більш тривожною ситуацію робить те, що HTC продовжує втрачати свою частку на ринку. І, якщо в 3 кварталі 2013 року компанія змогла заробити $1,6 млрд, то в останні три місяці минулого року дохід виробника впав до $1,43 млрд., а зниження продажів під час святкового сезону є явною ознакою того, що продукція HTC не відповідає очікуванням простих користувачів.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>