Huawei Ascend D3 з’явився на нових знімках

В мережі з’явилися нові фотографії смартфона Huawei Ascend D3. При створенні Huawei Ascend D3 дизайнери Huawei явно черпали натхнення в планшетофоні HTC One Max. В результаті гаджети отримали багато спільних особливостей дизайну, за винятком хіба що фронтальних стереодинаміків HTC One Max і більш тонкого безеля, яким може похвалитися Huawei Ascend D3.

Перегляньте публікацію - Огляд LG Optimus G, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Huawei Ascend D3 з'явився на нових знімках

Подібність смартфонів настільки велике, що непосвячені користувачі мають всі шанси сплутати їх один з одним. І нам буде дуже цікаво подивитися на реакцію тайванського виробника на вихід такого гаджета.

Huawei Ascend D3 з'явився на нових знімках

Радимо прочитати цікаву новину 27 вересня Rovio випустить гру про поганих поросят про 27 вересня Rovio випустить гру про поганих поросят.

За чутками, в Huawei Ascend D3 встановлено 8-ядерний процесор розробки Huawei з тактовою частотою 1,8 ГГц (швидше за все, Huawei Kirin 920), 1080p дисплей і 16МР камера. А зовнішню схожість Huawei Ascend D3 з 5,9-дюймовим HTC One Max дозволяє припустити, що в творінні китайського виробника також використовується великий екран.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>