Huawei відмовилася від ідеї випуску смартфона з двома ОС

Не так давно представники Huawei розповіли про те, що компанія працює над смартфоном з Android і Windows Phone. Але, схоже, що китайський виробник відмовився від своїх планів по випуску апарату з двома операційними системами.

Перегляньте публікацію - Огляд LG Optimus G, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Huawei відмовилася від ідеї випуску смартфона з двома ОС.

Швидше за все, на рішення Huawei вплинула позиція Microsoft і Google, які не надто зраділи перспективі появи такого гаджета. Але навіть без урахування думки цих компаній, смартфон з Android і Windows Phone виявився б вельми специфічним гаджетом і навряд чи знайшов би розуміння серед простих користувачів.

Радимо прочитати цікаву новину Завантажити Fieldrunners 2 для iPhone можна прямо зараз! про Завантажити Fieldrunners 2 для iPhone можна прямо зараз!.

Цілком можливо, що Huawei змогла б домогтися безшовного перемикання між двома платформами. Але Android і Windows Phone – це настільки різні світи, що середнім користувачам було б дуже непросто перешикуватися з однієї платформи на іншу.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>