Huawei відмовилася від планів по випуску смартфонів з Windows Phone

Компанія Huawei вирішила відмовитися від усіх планів по випуску смартфонів на платформі Windows Phone. Причина такого рішення досить проста – компанія не отримала жодної прибутку від випуску попередніх апаратів на цій платформі і не бачить сенсу в подальшому виробництві таких гаджетів.
Huawei відмовилася від планів по випуску смартфонів з Windows Phone.
Більш того, в Huawei зробили гучну заяву про те, що ніхто не отримав ніяких коштів від Windows Phone. Хоча ми припускаємо, що під словом «ніхто» в компанії мали на увазі нових партнерів Microsoft, включаючи Blu, Lava, Micromax, Prestigio і Yezz.

Перегляньте публікацію - Огляд Nokia 603: швидкий смартфон з доступною ціною, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Радимо прочитати цікаву новину Jail Run – захоплююча головоломка для Android про Jail Run – захоплююча головоломка для Android.

В наступному році Microsoft випустить операційну систему Windows 10, яка стане єдиною платформою для різних типів пристроїв – смартфонів, планшетів та десктопних комп’ютерів.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>