Angry Birds Star Wars виходять для iOS, Android, Windows Phone і Windows 8

Компанія Rovio опублікувала кілька роликів, присвячених новій грі Angry Birds Star Wars.
У першому ролику демонструється гемплей ігри, а друге 3-хвилинне відео пародіює оригінальну сцену з фільму і знято настільки цікаво, що виглядає буквально на одному диханні.

Перегляньте публікацію - Опубліковані знімки смартфона Huawei зі сканером відбитків пальців, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Angry Birds Star Wars виходять для iOS, Android, Windows Phone і Windows 8.

Angry Birds Star Wars була розроблена спільно з Lucasfilm. Гра перенесе нас у всесвіт Зоряних воєн, а її герої перетворяться у відомих по Star Wars персонажів, починаючи від Люка Скайуокера і закінчуючи R2-D2. Що стосується свинок, то вони будуть служити темну сторону сили.

Сьогодні Rovio випустить гру Angry Birds Star Wars для платформ iOS, Android, Windows Phone і Windows 8, а також планшетів Amazon Kindle Fire, комп’ютерів і Mac.

Радимо прочитати цікаву новину Опубліковані знімки упаковки смартфона Motorola Droid Turbo про Опубліковані знімки упаковки смартфона Motorola Droid Turbo.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>