Аналітики: У 2 кварталі LG продасть 15 мільйонів смартфонів

Аналітики Mirae Asset Securities вважають, що у 2 кварталі компанія LG зможе продати близько 15 мільйонів смартфонів.

Перегляньте публікацію - Смартфон HTC Droid DNA отримав оновлення Android 4.4.2 з Sense 5.5, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Для порівняння, роком раніше корейський виробник продав лише 12,1 млн смартфонів або близько 4 млн гаджетів за місяць. А в 4 кварталі минулого року компанія лише незначно збільшила цю цифру – до 4,4 млн на місяць.

Аналітики: У 2 кварталі LG продасть 15 мільйонів смартфонів.

Радимо прочитати цікаву новину Foxconn підтвердила реальність 4,7 – 5,5-дюймових iPhone про Foxconn підтвердила реальність 4,7 – 5,5-дюймових iPhone.

Аналітики вважають, що такі високі продажі будуть пов’язані з популярністю недорогих смартфонів LG, включаючи LG G2 mini і апарати лінійки L і F series. Що стосується флагманських гаджетів корейців, то аналітики не стали акцентувати на них увагу, вважаючи, що вони не внесуть серйозного вкладу в загальні обсяги продажів смартфонів LG.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>