Анонсований смартфон LG G2 в золотистому та червоному корпусі

Нещодавно ми вже бачили фотографії смартфона LG G2 в золотистому корпусі. І тепер цей апарат був представлений офіційно. А разом з ним корейський виробник показав ще і LG G2 в червоному кольорі. Нові смартфони відрізняються від оригінального апарату не тільки кольором, але і текстурованою задньою панеллю, що повинно позитивно позначитися на відчуттях від використання телефону і позбавити його власників від необхідності очищати задню панель від відбитків пальців.

Перегляньте публікацію - Індонезійський регулятор сертифікував смартфон HTC M8x, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Анонсований смартфон LG G2 в золотистому та червоному корпусі.Анонсований смартфон LG G2 в золотистому та червоному корпусі.

Радимо прочитати цікаву новину Apple випустила 4 бета-версію iOS 7.1 про Apple випустила 4 бета-версію iOS 7.1.

Жителі Кореї зможуть придбати червоний та золотавий LG G2 за $496 $562 за моделі з 16 ГБ і 32 ГБ вбудованої пам’яті відповідно. А 18 січня смартфон добереться і до Сінгапуру. Там його вартість буде на рівні $701.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>