Чутки: Смартфон на чіпсеті LG Odin анонсують до кінця тижня

В мережі вже кілька років ходять чутки про те, що LG розробляє чіпсет LG Odin для мобільних пристроїв. Корейському виробнику доводилося кілька разів відкладати вихід смартфона на чіпсеті LG Odin з-за проблем з його перегрівом. Але останні чутки вказують на те, що LG нарешті вдалося позбутися від цієї проблеми, і довгоочікуваний смартфон буде анонсований вже на цьому тижні.

Перегляньте публікацію - HTC продовжила серію вдалих кварталів, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Чутки: Смартфон на чіпсеті LG Odin анонсують до кінця тижня.

Інсайдери стверджують, що новинка буде запущена в якості чергового представника лінійки LG G3. При цьому компанія не стане позиціонувати її як флагманський пристрій через небажання завдати шкоди своїй репутації в разі проблем з чіпсетом.

Радимо прочитати цікаву новину За квартал Apple продала майже 40 млн iPhone про За квартал Apple продала майже 40 млн iPhone.

Передбачається, що платформа LG Odin заснована на архітектурі big.LITTLE і включає в себе 4 ядра Cortex-A15, 4 ядра Cortex-A7 і графічний процесор Mali-T760 (Mali-T604 для 4-ядерного варіанта) або PowerVR 6 Series. Хоча в майбутньому компанія може переглянути конфігурацію чіпсету і встановити в нього 64-бітні ядра.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>