LG Isai FL – нове обличчя флагмана LG?

LG Isai FL, coming to au by KDDI in Japan.Техника, вироблена для японського ринку, звичайно, дещо відрізняється від того, що компанії пропонують решті світу. Так що орієнтуватися на зовнішність LG Isai FL, чиє зображення було опубліковано evleaksяк на показник того, що тепер є передовим дизайном від LG, можливо, і не варто. Однак картинка цікава.

Перегляньте публікацію - HTC M8 Prime отримає чіпсет Snapdragon 805 і корпус з екзотичних матеріалів, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

LG Isai FL

Смартфон LG Isai FL, за твердженням джерела, створений для японського оператора KDDI і буде пропонуватися тільки їм. Однак характерний для нього дизайн цілком може з’явитися і в інших моделях, імовірно, як-то так може виглядати майбутній G3.

LG Isai і G2

Такий сміливий висновок зробив ресурс PhoneArena, зіставивши зовнішність моделі LG Isai, пропонованої KDDI в даний момент, і поточного флагмана LG G2.

Радимо прочитати цікаву новину Сапфірове скло iPhone 6 виявилося дуже міцним про Сапфірове скло iPhone 6 виявилося дуже міцним.

Дизайн LG Isai FL вельми цікавий – мало того, що з боків від екрану рамки мінімальні, так ще вверх він іде практично до краю корпусу. Де ж фронтальна камера, запитаєте ви? Внизу, під екраном. Анонс LG G3 очікується в червні, чекати, чи виправдаються припущення, залишилося відносно недовго.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>