LG стане виробником одного з перших апаратів Android Silver

Не так давно evleaks розповів про завершення проекту Google Nexus. За даними блогу, на зміну цього проекту в лютому 2015 року повинна прийти ще більш амбітна програма Silver Android, в якій будуть брати участь high-end гаджети.

Перегляньте публікацію - Пластиковий флагман HTC M8 Ace з’явиться у продажу 3 червня, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

LG стане виробником одного з перших апаратів Android Silver.

Вкінці минулого тижня блог підтвердив, що LG візьме найактивнішу участь у розробці таких пристроїв, і однією з перших випустить гаджет лінійки Android Silver. Новий апарат буде заснований на чіпсеті Snapdragon 810, опинившись в числі перших апаратів на цій платформі, і з’явиться в портфоліо американського оператора Sprint.

Радимо прочитати цікаву новину iPhone 6 перейшов на стадію фінального тестування про iPhone 6 перейшов на стадію фінального тестування.

Будемо сподіватися, що на конференції Google I/O компанія поділиться з нами новою інформацією про проект Android Silver.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>