Смартфон LG G Flex з’явиться на європейському ринку 1 лютого

Буквально нещодавно в LG повідомили про те, що в лютому 2014 року LG G Flex з’явиться у продажу на європейському ринку.

Перегляньте публікацію - HTC розповів про смартфон Desire 310 на чіпсеті MediaTek, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Тим не менш, ми не змогли почути від представників компанії точних термінів релізу смартфона. І сьогодні їх недопрацювання виправили європейські інтернет-магазини.

Смартфон LG G Flex з'явиться на європейському ринку 1 лютого

На сайті Carphone Warehouse зазначено, що смартфон LG G Flex з’явиться у продажу 1 лютого 2014 року. Британський Amazon просить за цей апарат 715 євро, а Expansys пропонує оформити попереднє замовлення на новинку через 835 євро.

Радимо прочитати цікаву новину Apple випустить 4,5 і 5-дюймові iPhone в металевому корпусі про Apple випустить 4,5 і 5-дюймові iPhone в металевому корпусі.

Вартість LG G Flex в німецькому Amazon становить 850 євро, в NotebooksBillinger – 900 євро. А клієнти французького Amazon зможуть придбати гаджет за 750 євро. Правда, в останньому випадку чомусь мова йде про версії смартфона для Південної Кореї (F340).

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>