В LG G Watch використовується 4-ядерний процесор Snapdragon 400

Нам поки невідомі багато ключових можливостей розумних годинників LG G Watch. Але скріншоти системного дампа LG G Watch вказують на те, що в них використовується чіпсет Snapdragon 400, вже встановлений американським виробником в смартфон Moto G.

Перегляньте публікацію - Фотографії смартфона HTC Desire 820 на чіпсеті Snapdragon 615, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

В LG G Watch використовується 4-ядерний процесор Snapdragon 400.

Радимо прочитати цікаву новину Акумулятор Apple Watch вистачає тільки на день роботи. про Акумулятор Apple Watch вистачає тільки на день роботи..

Втім, тут варто відзначити, що файли build.prop далеко не завжди можна назвати джерелом достовірної інформації, тому їх вміст досить легко підмінити. Але, якщо це правда, то LG G Watch стануть першими в світі розумними годинниками з 4-ядерним процесором. А вказана в файлі версія 4.4W говорить про те, що в годиннику використовується платформа Android Wear, заснована на Android 4.4 KitKat.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>