Motorola Moto G (2014) отримав оновлення Android 5.0 Lollipop

Першим смартфоном, який отримав оновлення Android 5.0 Lollipop, став Motorola Moto G (2014). Оновлення поширюється по повітрю і доступно власникам деяких розлочених смартфонів, а про його отриманні вже відзвітували хлопці з Ars Technica.

Перегляньте публікацію - GTA Vice City вийде 6 грудня на iOS і Android, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Motorola Moto G (2014) отримав оновлення Android 5.0 Lollipop.

Google серйозно попрацювала над зовнішнім виглядом операційної системи, що одержала назву матеріальний дизайн. Її інтуїтивний інтерфейс відрізняється глибиною, плавними переходами і більш інтенсивним використанням анімації. Це гнучка платформа, яка з однаковим успіхом може використовуватися як з компактними смартфонами і такими гаджетами, так і з телевізорами.

Радимо прочитати цікаву новину Смартфони Android One не зацікавили мешканців Індії про Смартфони Android One не зацікавили мешканців Індії.

В Android 5.0 Lollipop було вирішено відмовитися від віртуальної машини Dalvik на користь ART, що відрізняється підвищеною продуктивністю і більш швидким запуском додатків. А Project Volta помітно збільшує час автономної роботи гаджетів з Android 5.0 Lollipop.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>