Motorola розраховує завоювати 4G-ринок Індії

В Motorola є великі плани на індійський ринок смартфонів. За словами президента Motorola Ріка Остерлоха (Rick Osterloh), в наступному році компанія збирається вести агресивну політику на 4G-ринку, а найбільш пріоритетними країнами для Motorola стануть Індія і Бразилія.

Перегляньте публікацію - Final Fantasy IV йде на iOS і Android, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Motorola розраховує завоювати 4G-ринок Індії.

Важливість динамічного індійського ринку визнають і інші виробники смартфонів. Адже ця країна не даремно опинилася першим ринком, на якому стали доступні бюджетні смартфони лінійки Android One. І у Motorola розраховують скористатися різким збільшенням охоплення 4G-мереж в Індії, яке заплановано на 2015 рік.

Радимо прочитати цікаву новину Android 5.0 Lollipop для LG G3 з’явився ще в декількох країнах Європи про Android 5.0 Lollipop для LG G3 з’явився ще в декількох країнах Європи.

Рік Остерлох нічого не сказав про продукти, які з’являться на місцевому ринку. Але очевидно, що ними виявляться доступні 4G-смартфони.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>