Motorola відклала європейський реліз Nexus 6

Не так давно Motorola і Google анонсували новий планшетофон Nexus 6. Передбачалося, що вже 3 листопада Motorola Nexus 6 стане доступний для попереднього замовлення на європейському ринку. Але джерела в Нідерландах говорять про те, що виробник відклав реліз планшетофона, і тепер жителі країни зможуть оформити на нього передзамовлення тільки з 18 листопада.

Перегляньте публікацію - Гра Angry Birds Star Wars стане доступна 8 листопада, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Motorola відклала європейський реліз Nexus 6.

Ми поки не впевнені в тому, що затримка торкнеться всіх країн регіону. Але ці чутки вже підтвердив і британський ритейлер, який отримав повідомлення від Motorola про те, що попередні замовлення на Nexus 6 «не почнуться раніше 18 листопада».

Радимо прочитати цікаву новину Microsoft Office для Android-планшетів зявиться в листопаді про Microsoft Office для Android-планшетів зявиться в листопаді.

Ну а поставки планшетофона навряд чи почнуться раніше, ніж через кілька тижнів після цієї дати.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>