Motorola випустить оновлення Android L для Moto X і Moto G

До виходу фінальної версії Android L залишається ще чимало часу. Але все більше число виробників розкривають плани щодо випуску цього оновлення для своїх смартфонів. І ще однією такою компанією стала американська Motorola.

Перегляньте публікацію - Анонсована Plants vs. Zombies 2: більше зомбі і рослин, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Motorola випустить оновлення Android L для Moto X і Moto G.

Служба підтримки виробника офіційно підтвердила, що оновлення Android L, безумовно, добереться до смартфонів Moto X і Moto G. Що стосується більш доступного Moto E, то рядові працівники Motorola поки нічого не знають про плани компанії щодо цього гаджета.

Радимо прочитати цікаву новину Google розповіла про платформу Android Wear про Google розповіла про платформу Android Wear.

Звичайно, служба підтримки ніколи не вважалася надійним джерелом подібної інформації. І ми б не стали сприймати її слова, як істину в останній інстанції. Тим більше, що Google поки не випустила фінальну версію Android L, і у Motorola ще не було можливості протестувати її на своїх смартфонах.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>