Nokia Lumia 625 отримав оновлення GDR3 Lumia Black

Nokia вже встигла випустити оновлення GDR3 Lumia Black для деяких гаджетів лінійки Lumia.

Перегляньте публікацію - Відома європейська вартість Samsung Galaxy Note 4, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

А зараз воно стало доступно і власникам недорогого смартфона Nokia Lumia 625. І тепер, коли обидва оновлення були оптимізовані для гаджетів з 512 МБ RAM, ми вправі очікувати їх швидкої появи і на таких бюджетних смартфонах, як Lumia 520, 620 та 720.

Nokia Lumia 625 отримав оновлення GDR3 Lumia Black.

Крім Nokia Lumia 625 оновлення Windows Phone GDR3 Lumia Black доступно власникам смартфонів Nokia Lumia 1020, 925, 920 і 820, а Lumia 1520 отримав його «з коробки».

Радимо прочитати цікаву новину HTC One Mini отримав оновлення Android 4.4 KitKat про HTC One Mini отримав оновлення Android 4.4 KitKat.

Після установки оновлення Nokia Lumia Black у користувачів з’явиться можливість групувати програми в папки. Воно принесе з собою покращений екран Glance, підтримку Bluetooth 4.0 LE і додаток Nokia Camera.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>