Nokia Lumia 830 отримає тільки 10МР камеру

В цей четвер Microsoft анонсує декілька гаджетів, серед яких виявляться смартфони Lumia 830 і Lumia 730. Досі ми були впевнені в тому, що в Nokia Lumia 830 встановлена 20МР камера, але останні чутки говорять про використання в смартфоні більш скромного 10МР сенсора.

Перегляньте публікацію - Названі деякі можливості смартфона Samsung Galaxy E5, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Nokia Lumia 830 отримає тільки 10МР камеру.

Це має певний сенс, тому що новинка буде позиціонуватися нижче смартфона Nokia Lumia 930 і використання в ній такої ж камери може зашкодити продажу топової моделі.

Радимо прочитати цікаву новину У травні HTC випустить інтерфейс Sense 7 для смартфонів 2014 року про У травні HTC випустить інтерфейс Sense 7 для смартфонів 2014 року.

Крім того, Lumia 830 отримає чіпсет Snapdragon 400, сенсорний дисплей 720p і стане одним з найбільш тонких гаджетів в лінійці Lumia. Що стосується смартфона Lumia 730, то в ньому, швидше за все, буде встановлена не 6,5МР, а 8,7МР основна камера.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>