Nokia Lumia 900 у червоному

Nokia Lumia 900 вже існує в чорному, блакитному і білому кольорах. Тепер компанія підтвердила, що незабаром з’явиться яскраво-червона версія цього смартфона. Точніше, не стільки червона, скільки “рожева”, забарвлення  кольору фуксії.

Перегляньте публікацію - Samsung присвячує захід 23 лютого платформі Tizen, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Nokia Lumia 900 у червоному.

Радимо прочитати цікаву новину Чутки: HTC випустить WP8-смартфони HTC 8S і HTC 8V про Чутки: HTC випустить WP8-смартфони HTC 8S і HTC 8V.

Nokia повідомила The Verge, що червона Nokia Lumia 900 – це не вигадки, а цілком така собі реальність. Правда, уточнювати, коли саме і на якому ринку червона Lumia 900 з’явиться, в компанії не стали. Треба сказати, що нове забарвлення смартфона не стало таким вже сюрпризом, адже, наприклад, та ж Lumia 800 вже деякий час продається в чотирьох кольорах.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>