Nokia продасть Vertu за 200 млн. євро

Як повідомляють західні ЗМІ, Nokia веде переговори з приватною інвестиційною компанією Permira. Їх предметом є підрозділ Vertu, що займається випуском телефонів класу люкс.

Перегляньте публікацію - Samsung поки не визначилася з датою і місцем анонса Galaxy S5, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Nokia продасть Vertu за 200 млн євро. Nokia продасть Vertu за 200 млн євро.

Згідно FT, Permira пропонує за Vertu 200 млн євро. При цьому щорічна виручка Vertu не перевищує 300 млн євро (чистий прибуток не уточнюється). Якщо угода відбудеться, то інвестори серйозно зміцнять своє портфоліо.

Радимо прочитати цікаву новину HTC Flyer 2 отримає алюмінієвий корпус і Snapdragon S4 про HTC Flyer 2 отримає алюмінієвий корпус і Snapdragon S4.

Побачивши те, як Nokia з легкістю закрила напрямок MeeGo, прибрала з першого плану Symbian і поставила все на Windows Phone, позбавлення від Vertu не здається чимось неймовірним.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>