Nokia збирається судитися з HTC з-за 8X в стилі Lumia

Згідно з останніми чутками, Nokia збирається подати в суд на HTC і заборонити продаж смартфона HTC 8X. Після анонсу нових Windows Phone-смартфонів від HTC практично всі більш-менш адекватні ресурси і користувачі охрестили новинки не найвдалішими клонами Nokia Lumia і в цьому, мабуть, є чимала частка правди.

Перегляньте публікацію - Samsung Galaxy Tab 3 Lite з’явиться в синьо-зеленому, рожевому і жовтому кольорах, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Nokia збирається судитися з HTC з-за 8X в стилі Lumia. Nokia збирається судитися з HTC з-за 8X в стилі Lumia.
Nokia збирається судитися з HTC з-за 8X в стилі Lumia. Nokia збирається судитися з HTC з-за 8X в стилі Lumia.

До цього моменту WP-пристрої HTC дуже сильно відрізнялися від апаратів Nokia і були виконані у фірмовому стилі компані. У випадку з Windows Phone ми тепер спостерігаємо практично неприкрите запозичення ідей: яскраві різнокольорові корпусу з чорною передньою панеллю, вигнутий екран, корпус з полікарбонату. Можна сказати, що розробка апарату займає не два тижні і в HTC не могли скопіювати останні новинки від Nokia, але досить пригадати, коли у фінів з’явився такий дизайн і звідки взагалі він прийшов. Пам’ятайте смартфон Nokia N9 на MeeGo?

Nokia збирається судитися з HTC з-за 8X в стилі Lumia. Nokia збирається судитися з HTC з-за 8X в стилі Lumia. Nokia збирається судитися з HTC з-за 8X в стилі Lumia.

Радимо прочитати цікаву новину HTC Butterfly теж не з’явиться в Європі? про HTC Butterfly теж не з’явиться в Європі?.

Після успіху Apple на ниві боротьби за патенти на дизайн багато очікують подібного кроку з боку Nokia, і схоже, цей момент настане вже дуже скоро. Постраждати ж, зрештою, від таких розборок може тільки Microsoft, якій необхідно виводити на ринок нову систему будь-якими способами, так що не виключено, що саме втручання “великого брата” зможе стримати на якийсь час зростаючу напруга між різними виробниками WP-смартфонів і уберегти молоду ОС від руйнівної війни.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>