Nokia знову виграла у HTC в німецькому суді

Компанія Nokia здобула ще одну перемогу над HTC в залі суду. Німецький суд визнав HTC винною в порушенні належачого Nokia патенту EP 1578613 B1 і виніс заборону на продаж деяких апаратів тайванського виробника на місцевому ринку.

Перегляньте публікацію - Samsung розробила гнучкі акумулятори для переносних пристроїв, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Nokia знову виграла у HTC в німецькому суді.

Цей патент описує спосіб взаємодії нових пристроїв зі старими мережами зв’язку. Незважаючи на свою значимість, він не відноситься до SEP-патентами (Standard Essential Patents), якими має право користуватися HTC.

Радимо прочитати цікаву новину HTC M8 Ace з’явився на офіційних фотографіях китайської TENAA про HTC M8 Ace з’явився на офіційних фотографіях китайської TENAA.

Це стала вже третя судова заборона за останні два місяці, який Nokia вдалося отримати в німецьких судах. Перший з них стосувався патенту фінів, що описує підключення телефону до комп’ютера через USB, а другий торкався з’єднання двох телефонів за допомогою Bluetooth і NFC.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>