Смартфон Nokia McLaren отримає підтримку технології 3D Touch

В мережі вже давно ходили чутки про смартфон Nokia Goldfinger з підтримкою технології 3D Touch.

Перегляньте публікацію - Озвучені основні характеристики Samsung Galaxy S6, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

Фінський виробник протягом кількох років працював над цією технологією управління жестами. Але вона так і не з’явилася в комерційних продуктах Nokia, і поступово про технологію стали забувати.

Смартфон Nokia McLaren отримає підтримку технології 3D Touch.

Тим не менш, надійні джерела The Verge повідомили, що після покупки мобільного підрозділу фінів Microsoft вирішила не зупиняти розробку 3D Touch, і вона буде реалізована в наступному флагманському смартфоні компанії, який розробляється під кодовою назвою McLaren.

Радимо прочитати цікаву новину HTC представила смартфони Desire 620 і Desire 620G про HTC представила смартфони Desire 620 і Desire 620G.

3D Touch дозволяє управляти телефоном жестами в стилі Kinect. Для цього вона використовує набір сенсорів і спеціальне програмне забезпечення. Наприклад, з її допомогою можна управляти телефоном проводячи пальцем над екраном, але не торкаючись його.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>