У світі активовано понад 50 млн смартфонів Lumia

Microsoft оприлюднила деяку статистику, що стосується лінійки Lumia. У компанії розповіли, що на сьогоднішній день в світі активовано понад 50 мільйонів гаджетів Lumia. У це число входять всі коли-небудь куплені смартфони Nokia на платформі Windows Phone. І в Microsoft не уточнили, яка частина з них працює на сьогоднішній день.

Перегляньте публікацію - Samsung Galaxy S6 анонсують на січневій виставці CES 2015, в ній Ви знайдете багато цікавої інформації.

У світі активовано понад 50 млн смартфонів Lumia.

Радимо прочитати цікаву новину HTC планує випускати більше недорогих смартфонів про HTC планує випускати більше недорогих смартфонів.

Крім того, у Microsoft підтвердили, що з серпня число додатків в Windows Phone Store збільшилося на 20 тисяч, і тепер в магазині можна знайти більше 320 тисяч різних додатків. Звичайно, це значно нижче числа програм в Apple App Store і Google Play, але навряд чи таке відставання можна віднести до критичних недоліків операційної системи Microsoft.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>